Čas na serveru 09:08:53

František Tichý
Paganini II.

Id: 324301

Paganini II.

  •  / Paganini II. / František  Tichý

suchá jehla/papír. rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole tužkou, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2710x

Vyvolávací cena:

36 500

Účastníci: 21

Příhozy: 76