Čas na serveru 17:38:53

František Tichý
Paganini II

Id: 344301

Paganini II

  •  / Paganini II / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, původní pasparta a zasklení, stav viz foto

zobrazeno: 1442x

Vyvolávací cena:

29 000