Čas na serveru 18:46:36

František Tichý
Paganini II.

Id: 133801

Paganini II.

  •  / Paganini II. / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, signováno uprostřed dole, datováno 45, v pravém dolním rohu značka K.V., paspartováno, zaskleno, zcela původní adjustace

zobrazeno: 1436x

Vyvolávací cena:
500

33 000