Čas na serveru 09:48:59

František Tichý
Pana Marie plačka

Id: 2112

Pana Marie plačka

  •  / Pana Marie plačka / František  Tichý

lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2258x

Vyvolávací cena:

5 160