Čas na serveru 10:19:42

František Tichý
Panama

Id: 1550

Panama

  •  / Panama / František  Tichý
  •  / Panama / František  Tichý
  •  / Panama / František  Tichý
  •  / Panama / František  Tichý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1289x

Vyvolávací cena:
15 000

24 000