Čas na serveru 18:45:38

František Tichý
P.F. 45

Id: 46805

P.F. 45

  •  / P.F. 45 / František  Tichý
  •  / P.F. 45 / František  Tichý
  •  / P.F. 45 / František  Tichý
  •  / P.F. 45 / František  Tichý

suchá jehla/papír, velikost tisku 13 x 6 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1167x

Vyvolávací cena:

2 800