Čas na serveru 15:25:08

František Tichý
Při vystoupení

Id: 1926

Při vystoupení

  •  / Při vystoupení / František  Tichý

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, signováno uprostřed dole, datováno 52, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2270x

Vyvolávací cena:
25 000

50 000