Čas na serveru 15:52:00

František Tichý
Psi

Id: 358501

Psi

  •  / Psi / František  Tichý
  •  / Psi / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr tisku 11,3 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o list ze souboru Mstivá kantiléna

zobrazeno: 565x

Vyvolávací cena:

3 420