Čas na serveru 19:53:23

František Tichý
Pudl

Id: 1606

Pudl

  •  / Pudl / František  Tichý
  •  / Pudl / František  Tichý
  •  / Pudl / František  Tichý

litografie/papír, velikost listu 28,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2298x

Vyvolávací cena:

8 000