Čas na serveru 16:48:01

František Tichý
Pudl

Id: 36708

Pudl

  •  / Pudl / František  Tichý
  •  / Pudl / František  Tichý
  •  / Pudl / František  Tichý

litografie/papír, velikost listu 29,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, lehce poškozený list, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1168x

Vyvolávací cena:

7 501