Čas na serveru 06:44:37

František Tichý
Řetězový most

Id: 216804

Řetězový most

  •  / Řetězový most / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 759x

Vyvolávací cena:

11 000