Čas na serveru 10:37:01

František Tichý
Řetězový most

Id: 72007

Řetězový most

  •  / Řetězový most / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 36 cm, signováno uprostřed dole, datováno, muzeální sklo, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1201x

Vyvolávací cena:

11 500