Čas na serveru 19:07:25

František Tichý
Řetězový most II

Id: 461201

Řetězový most II

  •  / Řetězový most II / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 224, str. 147

zobrazeno: 1325x

Vyvolávací cena:

17 500