Čas na serveru 16:53:39

František Tichý
Sběratel

Id: 48604

Sběratel

  •  / Sběratel / František  Tichý

suchá jehla/papír, velikost tisku 11,5 x 8 cm, signováno vlevo dole, datováno 47, vpravo dole značka papíru, na horní hraně list přetržen, nerámováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 1720x

Vyvolávací cena:
800