Čas na serveru 17:33:00

František Tichý
Sfinga

Id: 2204

Sfinga

  •  / Sfinga / František  Tichý
  •  / Sfinga / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 2017x

Vyvolávací cena:

7 600