Čas na serveru 16:25:11

František Tichý
Stará panna

Id: 242602

Stará panna

  •  / Stará panna / František  Tichý

akvarel/papír, rozměr listu 28,5 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na listu drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2022x

Vyvolávací cena: