Čas na serveru 17:37:27

František Tichý
Sup

Id: 241003

Sup

  •  / Sup / František  Tichý
  •  / Sup / František  Tichý
  •  / Sup / František  Tichý

uhel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3298x

Vyvolávací cena:

10 000