Čas na serveru 03:08:35

František Tichý
Tanečnice

Id: 152301

Tanečnice

  •  / Tanečnice / František  Tichý

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 815x

Vyvolávací cena:

13 000