Čas na serveru 15:40:50

František Tichý
Z cyklu Zvěstování

Id: 185003

Z cyklu Zvěstování

  •  / Z cyklu Zvěstování / František  Tichý

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 26 cm, signováno a datováno vlevo dole, s věnováním, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 2549x

Vyvolávací cena:
3 800

27 000

Příhozy: 53