Čas na serveru 17:15:18

František Tichý
Z divadla

Id: 321201

Z divadla

  •  / Z divadla / František  Tichý

olej/karton, rozměr 21,5 x 17,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zničený původní rám

zobrazeno: 2453x

Vyvolávací cena:
6 000

34 000