Čas na serveru 12:22:39

František Tichý
Žena s gepardem

Id: 1426

Žena s gepardem

  •  / Žena s gepardem / František  Tichý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, věnování panu Václavu Žižkovi - osobnímu rámaři autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 4452x

Vyvolávací cena:
15 000

62 000