Čas na serveru 16:16:48

František Tichý
Žokej

Id: 284705

Žokej

  •  / Žokej / František  Tichý
  •  / Žokej / František  Tichý
  •  / Žokej / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr výřezu 32 x 21,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám

zobrazeno: 2189x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 53