Čas na serveru 02:48:30

František Tkadlík
Svatý Pavel se loučí

Id: 102407

Svatý Pavel se loučí

  •  / Svatý Pavel se loučí / František Tkadlík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 33,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, studie k obrazu

zobrazeno: 1727x

Vyvolávací cena:

17 500