Čas na serveru 13:20:10

František Tröster
Krysař

Id: 42206

Krysař

  •  / Krysař / František Tröster

kresba/pastel/papír, velikost listu 32 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1954x

Vyvolávací cena:

5.9.2016, 22:28:00

5.9.2016 21:06 1 500 Kč