Čas na serveru 03:36:24

František Turek
Dívka v okně

Id: 344902

Dívka v okně

  •  / Dívka v okně / František  Turek

olej/sololit, rozměr 98 x 73 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datace 1986, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2199x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 50