Čas na serveru 02:25:12

František Turek
Komedie del arte

Id: 299909

Komedie del arte

  •  / Komedie del arte / František  Turek

olej/sololit, rozměr 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně, na zadní straně věnování Josefu Bekovi

zobrazeno: 1040x

Vyvolávací cena:

9 000