Čas na serveru 10:05:54

František Turek
Komedie del arte

Id: 299909

Komedie del arte

  •  / Komedie del arte / František  Turek

olej/sololit, rozměr 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně, na zadní straně věnování Josefu Bekovi

zobrazeno: 377x

Vyvolávací cena:

4 300

2021,04-1,26,19,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu