Čas na serveru 00:12:46

František Turek
Před představením

Id: 42212

Před představením

  •  / Před představením / František  Turek

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, dobrý stav

zobrazeno: 2439x

Vyvolávací cena: