Čas na serveru 05:39:12

František Turek
Smíchovský přístav

Id: 335204

Smíchovský přístav

  •  / Smíchovský přístav / František  Turek

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 387x

Vyvolávací cena:
1 800

2022,01-1,10,19,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu