Čas na serveru 09:31:12

František Turek
V kavárně

Id: 299902

V kavárně

  •  / V kavárně / František  Turek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1957x

Vyvolávací cena:

9 500