Čas na serveru 10:13:58

František Turek
Zimní den u sv. Jiří

Id: 1551

Zimní den u sv. Jiří

  •  / Zimní den u sv. Jiří / František  Turek

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 34 cm, signováno vpravo dole, původní stav, získáno z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 2661x

Vyvolávací cena:

8 501