Čas na serveru 07:51:13

Jiří Vavřina
Král Žalud

Id: 84303

Král Žalud

  •  / Král Žalud / Jiří  Vavřina
  •  / Král Žalud / Jiří  Vavřina
  •  / Král Žalud / Jiří  Vavřina
  •  / Král Žalud / Jiří  Vavřina

olej/sololit, rozměr 24,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1218x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600