Čas na serveru 09:43:02

František Viktor Mokrý
Konvolut tří kusů

Id: 75109

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / František Viktor Mokrý

Z Cyklu Rozmary: 1) list první, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; 2) list desátý, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; 3) list osmý, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole; vše kombinovaná technika/papír, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování

zobrazeno: 2034x

Vyvolávací cena:
2 800

7 000