Čas na serveru 10:24:27

František Viktor Mokrý
Paříž

Id: 1082

Paříž

  •  / Paříž / František Viktor Mokrý

olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole F. V. Mokrý, vlevo dole popis a datace 1928, oděrky na obrazu, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 18641x

Vyvolávací cena:

14 000