Čas na serveru 03:47:59

František Viktor Mokrý
Ponte di San Mauro

Id: 27401

Ponte di San Mauro

  •  / Ponte di San Mauro / František Viktor Mokrý

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek

zobrazeno: 3314x

Vyvolávací cena:

10 000