Čas na serveru 04:44:00

František Vít Blažek
Cesta lesem

Id: 2259

Cesta lesem

  •  / Cesta lesem / František Vít Blažek

olej/plátno, rozměr 34 x 29,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativní adjustace, původní stav

zobrazeno: 2647x

Vyvolávací cena:

2 600