Čas na serveru 02:00:11

František Vobecký
Akt

Id: 12103

Akt

  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 5201x

Vyvolávací cena:
35 000

135 500

Příhozy: 62