Čas na serveru 06:32:26

František Vobecký
Akt

Id: 12103

Akt

  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký
  •  / Akt / František Vobecký

olej/plátno, rozměr 65 x 46 cm, signováno vlevo dole, popis Paris, datováno 26, obraz publikován v katalogu výstavy, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 6013x

Vyvolávací cena:
35 000

135 500

Příhozy: 62