Čas na serveru 05:49:51

František Vobecký
Kytice

Id: 24901

Kytice

  •  / Kytice / František Vobecký

olej/překližka, rozměr 45,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1518x

Vyvolávací cena: