Čas na serveru 04:46:54

František Vobecký
Letní den

Id: 272601

Letní den

  •  / Letní den / František Vobecký

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1254x

Vyvolávací cena:

10 500