Čas na serveru 06:33:50

František Vobecký
Zátiší s kyticí v bílé váze

Id: 185801

Zátiší s kyticí v bílé váze

  •  / Zátiší s kyticí v bílé váze / František Vobecký

olej/plátno, rozměr 92 x 74 cm, nesignováno, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

zobrazeno: 2043x

Vyvolávací cena:
8 000

24 000