Čas na serveru 04:53:09

František Vobecký
Zátiší s kyticí v bílé váze

Id: 185801

Zátiší s kyticí v bílé váze

  •  / Zátiší s kyticí v bílé váze / František Vobecký

olej/plátno, rozměr 92 x 74 cm, nesignováno, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

zobrazeno: 1243x

Vyvolávací cena:
8 000

24 000