Čas na serveru 06:16:06

František Vojáček
Dívka s motyčkou

Id: 307806

Dívka s motyčkou

  •  / Dívka s motyčkou / František Vojáček

kresba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, ve spodní části nastavena pasparta

zobrazeno: 301x

Vyvolávací cena:

1 900