Čas na serveru 05:24:00

František X. Diblík
Cesta alejí

Id: 96805

Cesta alejí

  •  / Cesta alejí / František X. Diblík

olej/plátno, rozměr 40,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1478x

Vyvolávací cena:
1 200