Čas na serveru 21:05:19

František X. Diblík
Chrám Sv. Víta

Id: 467002

Chrám Sv. Víta

  •  / Chrám Sv. Víta / František X. Diblík

olej/sololit, rozměr 90 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 793x

Vyvolávací cena:

8 000