Čas na serveru 20:59:26

František X. Diblík
Ovocné zátiší s květinou

Id: 457301

Ovocné zátiší s květinou

  •  / Ovocné zátiší s květinou / František X. Diblík

olej/plátno, rozměr 46 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 521x

Vyvolávací cena:

12 000