Čas na serveru 23:19:41

František X. Diblík
Slunce v lese

Id: 216906

Slunce v lese

  •  / Slunce v lese / František X. Diblík

olej/plátno, rozměr 64 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2799x

Vyvolávací cena:
2 800

6 000