Čas na serveru 16:39:39

František X. Diblík
U rybníka

Id: 147603

U rybníka

  •  / U rybníka / František X. Diblík

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 495x

Vyvolávací cena:

4 300