Čas na serveru 08:15:32

František X. Procházka
Horská krajina

Id: 132107

Horská krajina

  •  / Horská krajina / František X. Procházka

olej/karton, rozměr 11 x 15 cm, signováno vpravo dole pod rámem, poškozený rám

zobrazeno: 1814x

Vyvolávací cena:
800

1 300