Čas na serveru 22:18:39

František X. Procházka
Mělnické vinice

Id: 928

Mělnické vinice

  •  / Mělnické vinice / František X. Procházka

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vlevo dole F. X. Procházka, datováno 1933, obraz v perfektním stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3453x

Vyvolávací cena:
2 600

3 100