Čas na serveru 08:27:42

František X. Procházka
Na pastvě

Id: 235710

Na pastvě

  •  / Na pastvě / František X. Procházka

olej/plátno, rozměr 79 x 85 cm, značeno vlevo dole s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1932x

Vyvolávací cena:
2 200

3 900