Čas na serveru 11:04:57

František X. Procházka
Na pastvě

Id: 235710

Na pastvě

  •  / Na pastvě / František X. Procházka

olej/plátno, rozměr 79 x 85 cm, značeno vlevo dole s datací, lehce poškozený rám

zobrazeno: 452x

Vyvolávací cena:
2 200

3 300

2020,03-1,09,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu