Čas na serveru 11:26:49

František X. Procházka
Štiky

Id: 231110

Štiky

  •  / Štiky / František X. Procházka

olej/karton, rozměr 45 x 50 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2328x

Vyvolávací cena:
1 200