Čas na serveru 08:41:29

František Xaver Böhm
Opatovický rybník

Id: 254402

Opatovický rybník

  •  / Opatovický rybník / František Xaver  Böhm

olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 6425x

Vyvolávací cena:

11 000